Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Ja sam debela debela xDD - Page 2 Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Ja sam debela debela xDD - Page 2 Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Ja sam debela debela xDD

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Poruka [Stranica 2 / 4.]

26Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:28 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

i cutim jer znam da ako progovorim,ostacu SAMA

27Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:28 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

i iako niko nije primetio,TI rusis moj svet

28Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:29 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

i iako niko nije primetio,TI rusis moj svet

29Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:29 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

i iako niko nije primetio,JA nisam TVOJA najbolja drugarica

30Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:30 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

i nadam se da ce svi saznati ISTINU,jer istina je da si me bezrazlozno napustila-"najbolju drugaricu".

31Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:30 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Istina je da iako sam te 5 puta pitala ZASTO me ignorises,govorila si da se varam.

32Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:30 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Sad si me blokirala na fejsu (;

33Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:31 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Sad imas ruzne komentare o meni (;

34Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:31 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Boze,kako se nadam da ce CEO SVET ovo videti!

35Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:31 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Vreme je da ceo svet sazna sta si uradila.

36Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:31 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Vreme je da ti kazem ZBOGOM.ali ne mogu.):

37Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:32 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

A dosta kukanja Very Happy

38Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:32 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Mihijev sastav po recenicama XDD

39Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:32 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Prvi put sam cuo za Anahi pre par godina, kada se prikazivala serija "Rebelde" kod nas, kada sam naleteo na tu seriju i odgledao epizodu jer sam bio bolestan.

40Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:33 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Kako sam sve vise gledao seriju, poceo sam da slusam RBD.

41Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:33 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Iako nisam najvise od svih iz RBD-a voleo Anahi, ona je uvek imala nesto svoje, nesto sto me je svakog dana sve vise i vise privlacilo i obuzimalo, pa sam potpuno odlepio kad sam 20. jula 2009. gledao snimak sa PJ 2009 na kome je ona predstavljala prvi solo singl posle RBD-a, "Mi Delriio".

42Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:34 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Toliko mi se svidela pesma, da sam je narednih pet sati slusao bez prestanka.

43Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:34 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Nisam ni pomisljao da cu, iskekujuci njen album, postati opsednut njenim pesmama, glasom, izgledom i ponasanjem.

44Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:34 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Kada sam naisao na preview "Hasta Que Me Conociste", srce mi je kucalo previse brzo koliko mi se svidjao refren pesme sto mi se do tada nije desavalo.

45Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:35 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Nije mi se desavalo da skacem po celoj kuci uz samo pregled neke pesme, nije mi se desavalo da lupam tastaturu i obliznje predmete kada cujem neku novost o nekome, nije mi se desavalo da sanjam pesme i koncerte, da slusam necije pesme u svakom trenutku, da neprestano pevam iste, da ispisujem necije ime po rukama, vratu i obrazima ( http://twitpic.com/307r1g ), niti da mi cele strane u knjigama i sveskama budu ispisane tekstovima necijih pesama, da bukvalno svake sekunde mislim na nekoga, da zvacem hranu u ritmu necije pesme, da nekotrolisano lupam koji god predmet mi padne pod ruku kada cujem da je neko izasao u nasim dnevnim novinama ili nekom casopisu.

46Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:35 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Nije mi se desavalo da imam necijih 9000 fotki, da znam neciju kompletnu diskografiju napamet (kao ni to da znam da nabrojim kako idu pesme po redu poredjane na disku), da slusam pesme stare 14 godina, da me necija pesma umiri i u tuznim i u srecnim situacijama, da drhtim od srece na samu pomisao da cu videti nekog opet i da cu skakati kao ludak na necijem nastupu.

47Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:36 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Nije mi se desavalo da radim neku stvar do kraja i dok ta stvar ne bude potpuno savrsena.

48Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:36 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Takodje mi se nije desavalo da u najgorim i najtezim situacijama, situacijama punim strepnje mislim na neku osobu i da me posle pomisli na istu briga sta ce biti.

49Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:36 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Nije mi se desavalo da ostanem budan do 6 ujutru samo da bih video neciji nastup preko interneta.

50Ja sam debela debela xDD - Page 2 Empty Re: Ja sam debela debela xDD pon pro 06, 2010 3:36 pm

MisS Cullen ♥

MisS Cullen ♥
Converse_Freak.^^
Converse_Freak.^^

Isto tako mi se nije desavalo da se u krugu od pola metra oko mene nalazi 6 osoba i da svi u isto vreme pevamo, skacemo i dernjamo se na necijem koncertu i nikada mi se nije desavalo da na necijem koncertu toliko uzivam iako je bilo gazenja, guranja i udaranja latkovima u glavu.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 2 / 4.]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.