Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Twilight Saga vs Titanic Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Twilight Saga vs Titanic Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Twilight Saga vs Titanic

+6
Iva•Lautner
*Fabulous Killjoy*
Edward's girl
Emma Cullen
Hollywood Whore
^^Miss.Lautner^^
10 posters

Twilight/Titanic?

Twilight Saga vs Titanic I_vote_lcap75%Twilight Saga vs Titanic I_vote_rcap 75% [ 6 ]
Twilight Saga vs Titanic I_vote_lcap25%Twilight Saga vs Titanic I_vote_rcap 25% [ 2 ]
Ukupno glasova : 8


Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Twilight Saga vs Titanic Empty Twilight Saga vs Titanic čet lip 23, 2011 5:01 pm

^^Miss.Lautner^^

^^Miss.Lautner^^
Ljubav
Ljubav

Molim vas da odgovaraju samo osobe koje su pogledale oba filma xD
Znači koji film je po vama bolji? Ii molim vas da navedete tačan razlog zašto ste izabrali jedan ili drugi film.

TITANIC
Twilight Saga vs Titanic Titanic

TWILIGHT
Twilight Saga vs Titanic 050608_twilightposter


Edit by Milica: Dodata anketa.

2Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sri srp 06, 2011 10:09 am

Hollywood Whore

Hollywood Whore
A vampire is forever
A vampire is forever

Pf, Twilight xD
Zato što Titanic ne volim uopšte, previše je tragična priča i volim samo onaj deo kad se potapaju xD

3Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sri srp 06, 2011 4:19 pm

Emma Cullen

Emma Cullen
I will always love Robert
I will always love Robert

I meni se Twilight više sviđa. Po meni ima lepšu priču i nekako mi je zanimljiviji film.

4Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sri srp 06, 2011 8:39 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Titanic naravno. Bez ijednog tracka razmisljanja. Predivan film, tezak prilicno, realan. Obozavam ga, ismatram da je divan.

5Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sri srp 06, 2011 11:49 pm

*Fabulous Killjoy*

*Fabulous Killjoy*
9-47
9-47

twilight za titanic treba imat zivaca kolko traje xD

6Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sri srp 13, 2011 3:01 am

Iva•Lautner

Iva•Lautner
Jacob,you're my destiny
Jacob,you're my destiny

Titanic jer je snimljen po istinitom događaju, realan, pokazuje kakvi su ljudi zaista, a ipak i da uvijek postoji neko ko će ti pružiti podršku i ko će za tebe učiniti sve. Sviđa mi se jer pobuđuje neizvijesnost, i koliko god puta gledala film ta neizvijesnost ostaje, iako znam šta će se desiti opet se nekako nadam da Jack neće umrijeti, da će se popeti zajedno s Rose na ona vrata i da će neko doći po njih.

7Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sub srp 23, 2011 12:00 am

MISA

MISA
Vampiri
Vampiri

Twilight

8Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sri kol 03, 2011 2:58 pm

Poisoned•Miss

Poisoned•Miss
That's not my name
That's not my name

Nisu mi baš slični, ali biram Titanic jer sam ga pogledala već toliko puta, nikad mi ne dosadi i... mah, svaki put se rasplačem na kraj.

https://twilight-saga-fans.forumcroatian.com

9Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sri kol 03, 2011 4:27 pm

♥~Volturi Fan~♥

♥~Volturi Fan~♥
Jacob's small star runner
Jacob's small star runner

Titanik,naravno.Zato sto je REALAN,ima lepsu pricu i snimljen je po istinitom dogadjajuu.I mislim da je ljubav Jacka i Rose mnogo jaca.
I potpisujem ovo sto je Vanja rekla.

10Twilight Saga vs Titanic Empty Re: Twilight Saga vs Titanic sri kol 03, 2011 8:30 pm

*Bella Swan*

*Bella Swan*
It all begins with a choice!
It all begins with a choice!

Twilight.Gledala sam Titanic mali' milion puta,skoro svaki put placem,ali mi se ipak vise svidja Twilight Smile

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.