Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Uchionica Knjizhevnosti Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Uchionica Knjizhevnosti Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Uchionica Knjizhevnosti

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Uchionica Knjizhevnosti Empty Uchionica Knjizhevnosti ned vel 21, 2010 6:01 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Ovo je Vasha uchionica knjizhevnosti,i ovdje cemo se druzhiti ove godine.Ochekujem da budete mirni i vrijedni.

Uchionica Knjizhevnosti Laura_Lander_SMART_Classroom

2Uchionica Knjizhevnosti Empty Re: Uchionica Knjizhevnosti sri vel 24, 2010 8:48 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Dobar dan uchenici!*ulazi u uchionicu I smijeshi im se*
Kao shto vecina Vas zna ja sam Profesorka Bella Cullen I predavacu vam knjizhevnost.*sjeda za katedru*
Dakle,ovaj predmet je veoma vazhan radi vashe opshte kulture.Ovo nam je prvi chas I zato cemo samo uopshteno govoriti o knjizhevnosti.U toku godine radicemo mnoga interesantna djela koja cete morati da prochitate ili ako niste da se informishete o chemu se u djelu govori.Ipak,*smjeshka se* imacete domaci…

Za vash prvi domaci imate zadatak da napishete esej na temu `Moj knjizhevni ukus`
Neka vam ova pitanja sluzhe kao vodich…Napishite:
1.Koju vrstu knjizhevnosti volite(mitsku,epsku,lirsku,istorijsku,zabavnu itd)
2.Zashto bash taj izbor?
3.Neshto o poslednjoj knjizi koju ste prochitali

Zadatak ne smije biti suvishe kratak!Domace mi morate do ponedjeljka poslati na pm

3Uchionica Knjizhevnosti Empty Re: Uchionica Knjizhevnosti sri vel 24, 2010 10:38 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Da li vam je sve jasno?

4Uchionica Knjizhevnosti Empty Re: Uchionica Knjizhevnosti sri vel 24, 2010 10:42 am

Bloody•Anchy

Bloody•Anchy
G.O.L.D.E.N.♥
G.O.L.D.E.N.♥

dap!

5Uchionica Knjizhevnosti Empty Re: Uchionica Knjizhevnosti sri vel 24, 2010 10:42 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

U redu onda Smile

6Uchionica Knjizhevnosti Empty Re: Uchionica Knjizhevnosti sri vel 24, 2010 9:32 pm

Reneesme-Nessi

Reneesme-Nessi
Forks
Forks

Jasno..Very Happy

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.