Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Uchionica Kontrole zhedji Swvghw

Administracija foruma

Join the forum, it's quick and easy

Twilight Saga Fans
Dobrodošli na forum o Twilight Sagi! Registrujte se i zabavite s nama, a ako već jeste, ulogujte se i uživajte!

Uchionica Kontrole zhedji Swvghw

Administracija foruma
Twilight Saga Fans
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Uchionica Kontrole zhedji

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Uchionica Kontrole zhedji Empty Uchionica Kontrole zhedji ned vel 21, 2010 6:08 pm

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Dobrodoshli! Nadam se da cete biti vredni!

Uchionica Kontrole zhedji Classroom2

2Uchionica Kontrole zhedji Empty Re: Uchionica Kontrole zhedji sri vel 24, 2010 8:50 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Dobrodoshli na prvi chas Kontrole zhedji.Danas cemo samo uopshteno razgovarati o ovome.Ochekujem da cemo imati odlichnu saradnju jer sam I sama vampir *smeje se*
Dakle,mi smo bica koja stalno osecaju zhedj.Mozhemo je utoliti,ali nikada ugasiti…I to je nashe prokletstvo…Da li vam je teshko da se kontrolishete u blizini ljudskog bica? Kao shot znate meni je lakshe nego ostalima jer sam sama izbrala ovaj zhivot I znala sam shta da ochekujem.Neki od vas nisu I zhao mi je zbog toga.*Gleda Rosalie* Uglavnom,imacete domaci!

Za domaci zadatak esej na temu `Kako se osecam kada sam u blizini choveka`
Hocu da detaljno opishete vashe misli I osecanja u tom trenutku..Pozheljne su slike.

Domaci mi morate poslati do ponedeljka na pm!

To je sve od mene za danas vidimo se sledeceg chasa!

3Uchionica Kontrole zhedji Empty Re: Uchionica Kontrole zhedji sri vel 24, 2010 10:39 am

Edward's girl

Edward's girl
You don't know me
You don't know me

Da li je sve jasno?

4Uchionica Kontrole zhedji Empty Re: Uchionica Kontrole zhedji sri vel 24, 2010 4:52 pm

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡

♡|ηαтε|ωεᴙεωσℓƒ●ɢɩᴙℓ|♡
With her sunshine - Jake
With her sunshine - Jake

jasno je !

naty:bb nemoj zamerati to sto nece biti gramaticki tacno jer ja nisam srbinka :/

http://crazytimeswitheditor.deviantart.com/gallery/#tEXtURES

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.